Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MP3 Audio Editor 7.9.1 | 19.4 Mb

Shko poshtë

MP3 Audio Editor 7.9.1 | 19.4 Mb Empty MP3 Audio Editor 7.9.1 | 19.4 Mb

Mesazh  Admin Sat Dec 26, 2009 5:23 pm

MP3 Audio Editor 7.9.1 | 19.4 Mb ?page_id=2

MP3 Audio Editor 7.9.1 | 19.4 Mb 33b2zcn
MP3 Audio Editor 7.9.1 | 19.4 Mb



MP3 Audio Editor 7.9.1 | 19.4 Mb Info

Mp3 Audio Editor është një multi-fituar çmimin mp3 software mjet redaktimi. Mp3 Audio Editor software përfshin një tipar i fuqishëm MP3 redaktorit që mund të modifikoni MP3 si dhe WMA, WAV, dhe OGG files with ease!

Me Mp3 Audio Editor ju mund të:
- Luaj, rekord, edit, mix, dhe analizojnë mp3 / fotografi audio
- Bëni kopje perfekte dixhitale e audio CD tracks duke përdorur mjet Lexues CD dhe ruani ato në wav, wma, mp3, ose ogg fotografi
- Record audio nga kasetat, shënimet vinyl, radio, etj nëpërmjet linjës kompjuterin tuaj e-në
- Regjistro diktimin një mikrofon përmes ose nga DVD Player, Winamp, RealPlayer, Windows Media Player dhe më shumë
- Mp3 / redaktimi përfshijnë funksionet audio prerë, copy, paste, delete, insert, heshtje, trim, përzierje e më shumë.
- Apliko efekte të ndryshme (plotësoj, compressor, Vonesa, barazoj, Fade In dhe Fade Out, Flanger, Kundër, Normalize, Phaser, Reverb, Reverse, Silence, Shrink, Shtrije, Vibrato, etj);
- Përpunimin e Serisë mbështet deri në 32.000 fotografi lejuar ju që të aplikoni efektet dhe / ose konvertimin tuaj fotografi si një funksion i vetëm.
- Real-time preview efekt është i mbështetur
- Zvogëlimin e zhurmës mjet i fuqishëm
- Easy to use bookmark dhe menaxher rajon
- Easy to use interface do të merrni ju keni filluar redaktimin në minuta vetëm.
- Supports një numër formatesh skedari përfshirë wav (multiple codecs), mp3, wma, ogg dhe shumë më tepër

MP3 Audio Editor 7.9.1 | 19.4 Mb Download

http://uploading.com/files/97bbb5db/MP3.Audio.Editor.v7.9.1.Regged-F4CG.rar/

CHECK DOWNLOAD LINKS
No user resposed " MP3 Audio Editor 7.9.1 "
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 187
Join date : 16/12/2009
Age : 35
Location : Prizren

http://forum-nektariidituris.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi