Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulead VideoStudio 11

Shko poshtë

Ulead VideoStudio 11 Empty Ulead VideoStudio 11

Mesazh  Admin Sat Dec 26, 2009 3:52 pm

Ulead VideoStudio 11

Ulead VideoStudio 11 2ymtwmw

VideoStudio Ulead ®️ ®️ 11 është redaktimi video dhe DVD authoring software për cilindo që dëshiron të lehtë të prodhuar profesional-videos looking, Slideshows dhe DVD. Ulead VideoStudio ®️ ™️ lejon përdoruesit e shpejt dhe me lehtësi të prodhojë Video e tyre në shtëpi të plotë me tituj tërheqës, filtra video, tranzicionit, e shëndoshë. Ruajë filmat tuaj të çmuar në DVD, CD, kaseta, Web ose pajisje të lëvizshme për të ndarë me familjen dhe miqtë. Ndryshe nga programe të tjera, Ulead VideoStudio karakteristika një hap intuitiv-bazuar ndërfaqe që ndihmon përdoruesit të filloni menjëherë. Dhe, në qoftë se ju nuk keni redaktuar një film para, të bëjë një në tre hapa të thjeshtë duke përdorur mënyra të reja Movie Wizard. Duke ndjekur hapat, ju do të krijuar kryeveprat e video para se ju e dini atë. Pasi të keni përfunduar projektet tuaja video, ju mund të ndajnë ato në kasetë, e-mail, web-in apo djegur tuaj VCDs cilësi të lartë, SVCDs dhe DVD. Stabilitet i pashoq, i bërë me shpejtësi të lartë dhe real-Rezultatet e thotë më pak kohë duke pritur dhe më shumë kohë për krijimin. Redaktimi Bëni filmat tuaj si argëtim të shtënat e tyre.

Main Features:
• Lehtësia në përdorim i pakrahasueshëm
• Video Capture nga kudo
• problemet Fix përbashkët video lehtë
• Mjetet për Creative Power
• New Encoding Options
• Enhanced Movie Wizards
• DV-to-DVD Wizard
• Pro-tituj cilësisë dhe titra
• Më shumë Brilliant Filters dhe Efektet
• Great Sound për Great Videos
• Enhanced Partneret Authoring
• Zgjidhja më të plotë

End-to-end HD DVD
• Burn DVD HD projekteve autor apo dosjet të HD DVD-R ose DVD disqe.
• AVCHD Videokamera Support - Importi video definicion të lartë nga hard drive disk-bazuar dhe kamerat AVCHD.
• Real-time HD Editing pa autorizuar në sisteme të lartë spec.

Enhanced Movie Wizard Templates
• Automatically krijuar film emocionuese-hapje të stilit duke përdorur video klipet tuaja në suaza të shumta të animuar, të cilat ju mund të personalizoni më vonë.
• Capture, edit dhe prodhimit të plotë HD-rezolutë filma dhe disqe.

Re Auto Features
• Auto Titra në DV-to-DVD Wizard. Automatically add data DV dhe mbi bazën e si ju kapni videos tuaj, për të identifikuar menjëherë kur ai u qëllua.
• Projekti Smart Package. Free up disk space duke eksportuar tuaj shkurtohet dhe redaktuar projekt për një dosje të re, për arkivimin efikas të vetëm klip që keni përdorur në filmin tuaj të fundit.

Më shumë fleksibil User Interface
• Pamjeje për Window për overlays tregon imazhin origjinal mbulesë, duke e bërë më të lehtë për të rregulluar parametrat chroma key.
• Timeline Expandable. Expand kohor në një klik të një buton, kështu që ju mund të përshtatshme të parë të gjitha gjurmët tuaj mbulesë.
• cue shënon Vendi mbi afatin kohor të lehtë të shënojë ku ju doni një titull për të filluar, ose ndoshta disa muzikë që do të vijnë in
• "Favoritet e mia" dosje në Transitions Folder bën më të lehtë për të gjetur më shpejt ndryshimet përdorur.

Re Encoding Options
• MPEG Optimizer analizon bitrates të gjitha clips në afatin kohor, dhe sugjeron encoding cilësimet për të siguruar ri pak i bërë për cilësi më të mirë dhe shpejtësisë.
• Safely pasqyrim Ndalo në çdo kohë kur ju duhet të bëni diçka që kërkon më shumë burime PC.

Zgjeruar Titulli dhe Asistenca Subtitle
• Multi-tituj gjuhë të tilla si dy karaktere byte kineze, japoneze dhe koreane supported.
• karakter Unicode vendosur mbështetur për të lehtësuar shumë tituj gjuhë.
• tituj Rotate direkt në dritare vrojtim për çdo kënd që ju pëlqen.
• DVD Nen-Import Importo Title ju lejon një nëntitull vendosur në gjuhën e zgjedhur nga ju së bashku me video nga një DVD.
• Sync për titra për të shkarkuar filma, të cilat shpesh kanë fotografi subtitle në dispozicion në formatin. Srt që automatikisht do të sinkronizim me video kur djegien një DVD.

Filters Gjithnjë e Efektet
• korrigjuese Video Filters
- Auto Color \u0026 Ton do të auto-korrekt ngjyra dhe toni e videos që u regjistruan në dritë të ulët apo më pak se përsosur kushtet e ngjyrave.
- DeBlock Filter pastron deri video me objekte compression blocky, të tilla si filma kopjuar nga CD.
- DeSnow Filter heq nga zhurma digjitale videos juaj shtënë në dritë të ulët.
• transparenca Kombinoje dhe maskë ose chroma efekte të rëndësishme për më shumë në grevë overlays.

Enhanced DVD Authoring Partneret
Shumë • Më shumë Content. Animacione Flash, Movie Wizard Video \u0026 Slideshow Templates Logo, dhe HD DVD * menus.
• menu shtrembërojnë objekte si butona dhe overlays për efekte krijuese.

Zgjidhja më të plotë
• Krijimi i Filma cilësisë për pajisje të lëvizshme dhe t'i tregojmë të shkojnë. Punon me praktikisht çdo pajisje handheld me MPEG-4 *, H.264 * dhe WMV templates për:
- Apple iPod *
- Sony PSP ™️ *
- Zune ™️
- Nokia telefonat mobil ®️ * - duke përfshirë importin nga videophones
- Smartphones (Windows Mobile 5.0), PDAs dhe pajisje të tjera portative.
• Windows Vista ™️ Asistenca për sistemet e prodhimit të fundit.
• Intel ®️ Core 2 ™️ Duo mbështetje - gëzojnë përmirësimin e performances nga CPU dual-core


Hotfile Links :-

Code: Select all
http://hotfile.com/dl/15740908/9e0d5cd/UVS11Plus_FULL_E_UK_.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/15740909/d9fc9ab/UVS11Plus_FULL_E_UK_.part2.rar.html

User avatar
Akhil321
Uploaders
Uploaders

Posts: 2458
Joined: Thu Sep 10, 2009 12:13 am
Has thanked: 0 time
Have thanks: 1 time
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 187
Join date : 16/12/2009
Age : 35
Location : Prizren

http://forum-nektariidituris.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi